Ви є тут

Розклад руху автобусів, Автовокзал Чернівці

05:00 Чернівці — Рівне
05:05 Чернівці — Красилів
05:30 Чернівці — Горбівці
05:40 Чернівці — Новодністровськ
05:45 Чернівці — Луківці
05:50 Чернівці — Молодія
05:55 Чернівці — Фундоя
06:00 Чернівці — Валя Кузьмина
06:00 Чернівці — Мілан (Іт)
06:05 Чернівці — Мілан (Іт)
06:05 Чернівці — Порубне
06:05 Чернівці — Городенка
06:15 Чернівці — Луківці
06:20 Чернівці — Старий Вовчинець
06:20 Чернівці — Сокиряни
06:20 Чернівці — Чагор
06:25 Чернівці — Глибока
06:25 Чернівці — Вижниця
06:25 Чернівці — Молодія
06:25 Чернівці — Хмельницький
06:30 Чернівці — Палермо (Іт)
06:30 Чернівці — Палермо (Іт)
06:40 Чернівці — Глибока
06:40 Чернівці — Коломия
06:50 Чернівці — Велика Буда
06:50 Чернівці — Рівне
06:50 Чернівці — Рівне
06:50 Чернівці — Чагор
06:55 Чернівці — Молодія
07:00 Чернівці — Бердичів
07:00 Чернівці — Молодія
07:00 Чернівці — Грушівка
07:00 Чернівці — Бердичів
07:00 Чернівці — Глибока
07:00 Чернівці — Чагор
07:05 Чернівці — Каменка
07:10 Чернівці — Червона Діброва
07:10 Чернівці — Сучава (Рум)
07:10 Чернівці — Коломия
07:10 Чернівці — Шепіт
07:15 Чернівці — Сокиряни
07:20 Чернівці — Луківці
07:20 Київ — Верховина
07:20 Чернівці — Коровія
07:20 Чернівці — Глибока
07:20 Чернівці — Валя Кузьмина
07:25 Чернівці — Фундоя
07:30 Чернівці — Хуст
07:30 Чернівці — Грушівка
07:30 Чернівці — Опришени
07:35 Чернівці — Молодія
07:35 Чернівці — Новий Вовчинець
07:35 Чернівці — Кишинів (Мол)
07:35 Чернівці — Коломия
07:45 Чернівці — Сокиряни
07:50 Чернівці — Шепетівка
07:50 Чернівці — Глибока
07:50 Чернівці — Шепетівка
07:50 Чернівці — Чагор
07:55 Чернівці — Путила
08:00 Чернівці — Чагор
08:00 Чернівці — Могилів-Подільський
08:00 Чернівці — Горбівці
08:00 Чернівці — Рига (Лат)
08:00 Чернівці — Почаїв
08:05 Чернівці — Львів
08:05 Чернівці — Львів
08:05 Чернівці — Молодія
08:10 Чернівці — Глибока
08:10 Чернівці — Порубне
08:10 Чернівці — Грушівка
08:10 Чернівці — Молодія
08:15 Чернівці — Вижниця
08:20 Чернівці — Старий Вовчинець
08:20 Вижниця — Кам'янець-Подільський
08:20 Чернівці — Петрашівка
08:25 Чернівці — Ужгород
08:25 Чернівці — Ужгород
08:25 Чернівці — Карапчів
08:30 Чернівці — Глибока
08:30 Чернівці — Луківці
08:30 Чернівці — Мигове
08:40 Чернівці — Грушівці
08:40 Чернівці — Багринівка
08:45 Чернівці — Молодія
08:45 Чернівці — Флорешти (Мол)
08:50 Чернівці — Грушівка
08:50 Чернівці — Валя Кузьмина
08:50 Чернівці — Чагор
08:50 Чернівці — Глибока
09:00 Чернівці — Вітербо (Іт)
09:00 Чернівці — Прага (Чех)
09:00 Чернівці — Чагор
09:00 Чернівці — Москва (РФ)
09:00 Чернівці — Прага (Чех)
09:00 Чернівці — Прага (Чех)
09:00 Чернівці — Путила
09:00 Чернівці — Молодія
09:10 Чернівці — Тернопіль
09:10 Чернівці — Тернопіль
09:10 Чернівці — Вижниця
09:10 Чернівці — Чернігів
09:10 Чернівці — Червона Діброва
09:15 Чернівці — Куликівка
09:15 Чернівці — Новодністровськ
09:15 Чернівці — Молодія
09:20 Чернівці — Корчівці
09:20 Чернівці — Савона (Іт)
09:20 Чернівці — Коровія
09:25 Чернівці — Глибока
09:30 Чернівці — Луківці
09:40 Чернівці — Глибока
09:40 Косів — Київ
09:40 Косів — Київ
09:50 Чернівці — Нижні Синівці
09:55 Чернівці — Молодія
10:00 Чернівці — Вижниця
10:00 Чернівці — Чагор
10:00 Чернівці — Глибока
10:00 Чернівці — Сокиряни
10:00 Чернівці — Молодія
10:00 Чернівці — Рівне
10:00 Чернівці — Кишинів (Мол)
10:00 Чернівці — Рівне
10:10 Чернівці — Грушівка
10:10 Чернівці — Івано-Франківськ
10:10 Чернівці — Вінниця
10:10 Чернівці — Вінниця
10:20 Чернівці — Вижниця
10:20 Чернівці — Глибока
10:30 Чернівці — Луківці
10:30 Чернівці — Комарів
10:40 Чернівці — Шепіт
10:45 Чернівці — Дніпропетровськ
10:45 Чернівці — Кам'янка
10:50 Чернівці — Молодія
10:50 Чернівці — Глибока
10:55 Чернівці — Трускавець
11:00 Чернівці — Чагор
11:00 Чернівці — Молодія
11:00 Чернівці — Путила
11:00 Чернівці — Севастополь
11:00 Чернівці — Грушівка
11:00 Чернівці — Урсоя
11:00 Чернівці — Севастополь
11:10 Чернівці — Подвір'ївка
11:10 Чернівці — Мигове
11:15 Чернівці — Глибока
11:15 Чернівці — Кам'янець-Подільський
11:20 Чернівці — Старий Вовчинець
11:25 Чернівці — Карапчів
11:25 Чернівці — Молодія
11:30 Чернівці — Луківці
11:30 Чернівці — Глибока
11:30 Чернівці — Порубне
11:30 Чернівці — Вижниця
11:40 Чернівці — Червона Діброва
11:40 Яремче — Хмельницький
11:40 Чернівці — Іванівці
11:40 Яремче — Хмельницький
11:40 Чернівці — Тернопіль
11:50 Чернівці — Глибока
11:50 Чернівці — Грушівка
11:50 Чернівці — Подвір'ївка
12:00 Чернівці — Куликівка
12:00 Чернівці — Путила
12:00 Чернівці — Молодія
12:00 Чернівці — Кишинів (Мол)
12:00 Чернівці — Біла Криниця
12:00 Чернівці — Чагор
12:10 Чернівці — Валя Кузьмина
12:10 Чернівці — Івано-Франківськ
12:10 Чернівці — Новоселиця
12:20 Чернівці — Вижниця
12:20 Чернівці — Глибока
12:25 Чернівці — Молодія
12:25 Чернівці — Коровія
12:30 Чернівці — Кам'янець-Подільський
12:30 Чернівці — Опришени
12:30 Чернігів — Севілья (Іс)
12:30 Чернівці — Луківці
12:35 Чернівці — Сокиряни
12:35 Чернівці — Бєльці (Мол)
12:40 Чернівці — Глибока
12:40 Чернівці — Мигове
12:45 Чернівці — Грушівка
12:50 Чернівці — Ялта
12:50 Чернівці — Сімферополь
12:50 Чернівці — Верхні Петрівці
12:50 Чернівці — Волочиськ
12:50 Чернівці — Сімферополь
12:55 Чернівці — Новий Вовчинець
12:55 Чернівці — Путила
12:55 Чернівці — Подвір'ївка
13:00 Чернівці — Малага (Ісп)
13:00 Чернівці — Горбівці
13:00 Чернівці — Велика Буда
13:00 Чернівці — Вроцлав (Пол)
13:00 Чернівці — Молодія
13:05 Чернівці — Львів
13:05 Івано-Франківськ — Бар
13:10 Чернівці — Глибока
13:10 Чернівці — Ленківці
13:15 Чернівці — Сокиряни
13:15 Чернівці — Вижниця
13:20 Хмельницький — Яремче
13:20 Чернівці — Нова Ушиця
13:20 Хмельницький — Яремче
13:20 Чернівці — Кам'янка
13:25 Чернівці — Грушівка
13:30 Чернівці — Новоселиця
13:30 Чернівці — Глибока
13:30 Чернівці — Луківці
13:35 Чернівці — Кельменці
13:35 Чернівці — Молодія
13:40 Чернівці — Калуш
13:45 Чернівці — Вижниця
13:45 Чернівці — Валя Кузьмина
13:45 Чернівці — Новодністровськ
13:45 Чернівці — Глибока
13:50 Чернівці — Багринівка
13:50 Чернівці — Харків
13:50 Чернівці — Вижниця
13:55 Чернівці — Бережани
14:00 Чернівці — Молодія
14:00 Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
14:00 Чернівці — Чагор
14:05 Чернівці — Пльзень (Чех)
14:05 Чернівці — Донецьк
14:05 Чернівці — Молодія
14:05 Чернівці — Нижні Синівці
14:10 Чернівці — Кишинів (Мол)
14:10 Чернівці — Глибока
14:10 Чернівці — Кишинів (Мол)
14:15 Чернівці — Карапчів
14:15 Чернівці — Борщів
14:20 Чернівці — Вижниця
14:20 Чернівці — Старий Вовчинець
14:20 Чернівці — Гримайлів
14:20 Чернівці — Братянівка
14:25 Чернівці — Коровія
14:25 Чернівці — Дунаївці
14:30 Чернівці — Луківці
14:30 Чернівці — Петрашівка
14:30 Чернівці — Могилів-Подільський
14:35 Чернівці — Глибока
14:35 Чернівці — Молодія
14:40 Чернівці — Корчівці
14:40 Чернівці — Вашківці
14:45 Чернівці — Красилів
14:45 Чернівці — Тернопіль
14:50 Чернівці — Шепіт
14:50 Чернівці — Порубне
14:50 Чернівці — Грушівка
14:55 Чернівці — Кельменці
14:55 Чернівці — Червона Діброва
15:00 Чернівці — Глибока
15:00 Чернівці — Городок
15:00 Чернівці — Чагор
15:00 Бар — Івано-Франківськ
15:00 Чернівці — Молодія
15:05 Чернівці — Коблеве
15:10 Чернівці — Сокиряни
15:10 Чернівці — Опришени
15:20 Чернівці — Подвір'ївка
15:20 Чернівці — Глибока
15:20 Чернівці — Вижниця
15:25 Чернівці — Кам'янець-Подільський
15:25 Чернівці — Шепіт
15:30 Чернівці — Шепіт
15:30 Чернівці — Новий Вовчинець
15:30 Чернівці — Луківці
15:30 Чернівці — Путила
15:30 Чернівці — Грушівці
15:30 Чернівці — Валя Кузьмина
15:40 Чернівці — Розкопинці
15:40 Чернівці — Грушівка
15:45 Чернівці — Подвір'ївка
15:45 Чернівці — Глибока
15:50 Чернівці — Сокиряни
15:55 Чернівці — Чемерівці
15:55 Чернівці — Кам'янка
15:55 Чернівці — Молодія
16:00 Чернівці — Горбівці
16:00 Чернівці — Путила
16:00 Чернівці — Волочиськ
16:00 Чернівці — Чагор
16:00 Чернівці — Вижниця
16:00 Чернівці — Молодія
16:00 Чернівці — Куликівка
16:05 Чернівці — Сокиряни
16:05 Чернівці — Івано-Франківськ
16:10 Чернівці — Глибока
16:20 Чернівці — Кам'янець-Подільський
16:25 Чернівці — Молодія
16:30 Чернівці — Сокиряни
16:30 Чернівці — Золочів
16:30 Чернівці — Мигове
16:30 Могилів-Подільський — Івано-Франківськ
16:30 Чернівці — Глибока
16:30 Чернівці — Луківці
16:30 Чернівці — Грушівка
16:40 Чернівці — Вижниця
16:40 Чернівці — Біла Криниця
16:40 Чернівці — Ленківці
16:45 Чернівці — Подвір'ївка
16:45 Чернівці — Вижниця
16:50 Чернівці — Хмельницький
16:50 Чернівці — Старий Вовчинець
16:55 Чернівці — Фундоя
17:00 Чернівці — Ужгород
17:00 Чернівці — Молодія
17:00 Чернівці — Ужгород
17:00 Чернівці — Глибока
17:00 Чернівці — Чагор
17:00 Чернівці — Рівне
17:10 Чернівці — Путила
17:10 Чернівці — Карапчів
17:15 Чернівці — Опришени
17:20 Чернівці — Валя Кузьмина
17:20 Чернівці — Порубне
17:20 Чернівці — Вижниця
17:25 Чернівці — Глибока
17:25 Чернівці — Коровія
17:30 Чернівці — Верхні Петрівці
17:30 Чернівці — Одеса 7км
17:30 Чернівці — Луківці
17:30 Чернівці — Одеса 7км
17:30 Чернівці — Новодністровськ
17:35 Чернівці — Молодія
17:40 Чернівці — Глибока
17:45 Кам'янець-Подільський — Вижниця
17:45 Чернівці — Кременець
17:55 Чернівці — Комарів
17:55 Чернівці — Коломия
18:00 Чернівці — Унгени (Мол)
18:00 Чернівці — Петрашівка
18:00 Чернівці — Грушівка
18:00 Чернівці — Велика Буда
18:00 Чернівці — Молодія
18:00 Чернівці — Чагор
18:00 Чернівці — Хмельницький
18:00 Чернівці — Путила
18:05 Чернівці — Молодія
18:10 Чернівці — Глибока
18:10 Чернівці — Городок
18:15 Чернівці — Червона Діброва
18:20 Чернівці — Нижні Синівці
18:25 Чернівці — Шепіт
18:25 Чернівці — Кам'янка
18:30 Чернівці — Луківці
18:35 Чернівці — Молодія
18:40 Чернівці — Мигове
18:45 Чернівці — Корчівці
18:50 Чернівці — Новий Вовчинець
18:50 Чернівці — Вижниця
19:00 Чернівці — Молодія
19:00 Чернівці — Чагор
19:00 Чернівці — Горбівці
19:20 Чернівці — Багринівка
19:20 Чернівці — Валя Кузьмина
19:25 Чернівці — Київ
19:30 Чернівці — Порубне
19:30 Чернівці — Грушівка
19:35 Чернівці — Опришени
19:40 Чернівці — Молодія
20:00 Чернівці — Старий Вовчинець
20:00 Чернівці — Чагор
20:20 Чернівці — Фундоя
20:25 Чернівці — Молодія
20:35 Бориспіль — Косів
20:35 Бориспіль — Косів
20:35 Косів — Київ
20:35 Косів — Київ
20:45 Чернівці — Кишинів (Мол)
20:45 Чернівці — Кишинів (Мол)
21:00 Чернівці — Рівне
21:00 Чернівці — Каменка
21:00 Чернівці — Київ
21:00 Чернівці — Рівне
21:00 Чернівці — Київ
21:20 Чернівці — Луківці
22:00 Чернівці — Київ
22:00 Чернівці — Київ