Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №3 (Чернівці)

 
Час Автостанція відправлення Пункт призначення Періодичність відправлення автобусів Перевізник
06:30 Чернівці 3 Шубранець щоденно паз 3205
06:40 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
06:45 Чернівці 3 Киселів щоденно mercedes-207
07:00 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
07:10 Чернівці 3 Валява щоденно mercedes-207
07:10 Чернівці 3 Малятинці щоденно mercedes-207
07:10 Чернівці 3 Н.Драченці щоденно mercedes-207
07:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
07:20 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
07:20 Чернівці 3 Хлівище щоденно mercedes-207
07:20 Чернівці 3 Рівне щоденно ikarus-250
07:25 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
07:30 Чернівці 3 Валява щоденно mercedes-207
07:30 Чернівці 3 Заліщики щоденно mercedes-207
07:30 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
07:30 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
07:30 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
07:35 Чернівці 3 Бобівці щоденно mercedes-207
07:35 Чернівці 3 Веренчанка щоденно mercedes-207
07:35 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
07:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
07:40 Чернівці 3 Брусенки щоденно mercedes-207
07:40 Чернівці 3 Вікно щоденно mercedes-207
07:40 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
07:40 Чернівці 3 Кадубівці щоденно mercedes-207
07:40 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
07:40 Чернівці 3 Ст.Бросківці Шк. щоденно mercedes-207
07:45 Чернівці 3 Заболотів щоденно богдан-а091
07:50 Чернівці 3 Василів щоденно mercedes-207
07:50 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
08:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
08:00 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
08:00 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
08:00 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
08:00 Чернівці 3 Кліводин щоденно mercedes-207
08:00 Чернівці 3 Мосорівка щоденно mercedes-207
08:00 Чернівці 3 Шишківці щоденно mercedes-207
08:00 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
08:05 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
08:05 Чернівці 3 Костинці щоденно mercedes-207
08:10 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
08:10 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
08:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
08:20 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
08:25 Чернівці 3 Ржавинці щоденно mercedes-207
08:30 Чернівці 3 Борівці щоденно mercedes-207
08:30 Чернівці 3 Виноград щоденно mercedes-207
08:30 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
08:35 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
08:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
08:40 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
08:40 Чернівці 3 Репужинці щоденно mercedes-207
08:40 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
08:50 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
08:50 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
08:50 Чернівці 3 Хлівище щоденно mercedes-207
08:55 Чернівці 3 Добринівці щоденно mercedes-207
09:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
09:00 Чернівці 3 В.Станівці,В.Брусинецька щоденно mercedes-207
09:00 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
09:00 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
09:00 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
09:00 Чернівці 3 Ужгород щоденно ikarus-250
09:05 Чернівці 3 Киселів щоденно mercedes-207
09:10 Чернівці 3 Веренчанка щоденно mercedes-207
09:10 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
09:15 Чернівці 3 Кострижівка щоденно mercedes-207
09:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
09:20 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
09:25 Чернівці 3 Валява щоденно mercedes-207
09:25 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно

mercedes-207

09:25 Чернівці 3 Н.Драченці щоденно mercedes-207
09:30 Чернівці 3 Коломия ПН богдан-а091
09:30 Чернівці 3 Баламутівка щоденно mercedes-207
09:30 Чернівці 3 Путила щоденно mercedes-207
09:30 Чернівці 3 Стецева щоденно mercedes-207
09:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
09:40 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
09:40 Чернівці 3 Борівці щоденно mercedes-207
09:40 Чернівці 3 Волока щоденно mercedes-207
09:40 Чернівці 3 Дорошівці щоденно mercedes-207
09:40 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
09:40 Чернівці 3 Костинці щоденно mercedes-207
09:45 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
09:50 Чернівці 3 Іспас щоденно баз
09:50 Чернівці 3 Виноград щоденно mercedes-207
10:00 Чернівці 3 Коломия щоденно богдан-а091
10:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
10:00 Чернівці 3 Бабине щоденно mercedes-207
10:00 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
10:00 Чернівці 3 Добринівці щоденно mercedes-207
10:00 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
10:00 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
10:00 Чернівці 3 Зелений Гай щоденно ikarus-250
10:05 Чернівці 3 Ів.Франківськ щоденно mercedes
10:10 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
10:15 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
10:20 Чернівці 4 Брусенки щоденно mercedes-207
10:20 Чернівці 3 Касперівці щоденно богдан-а091
10:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
10:20 Чернівці 3 Валява щоденно mercedes-207
10:20 Чернівці 3 Митків щоденно mercedes-207
10:25 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
10:30 Чернівці 3 Вали щоденно паз 3205
10:30 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
10:30 Чернівці 3 Ів.Франківськ щоденно ikarus-250
10:30 Чернівці 3 Рівне щоденно ikarus-250
10:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
10:40 Чернівці 3 Бобівці щоденно mercedes-207
10:40 Чернівці 3 Малятинці щоденно mercedes-207
10:40 Чернівці 3 Ржавинці щоденно mercedes-207
10:45 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
10:45 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
10:50 Чернівці 3 Коломия щоденно богдан-а091
10:50 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
10:50 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
10:50 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
11:00 Чернівці 3 Бережонка щоденно паз 3205
11:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
11:00 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
11:00 Чернівці 3 Шишківці щоденно mercedes-207
11:00 Чернівці 3 Колодрібка щоденно ikarus-250
11:05 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
11:10 Чернівці 3 Веренчанка щоденно mercedes-207
11:10 Чернівці 3 Костинці щоденно mercedes-207
11:10 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
11:15 Чернівці 3 Коломия щоденно богдан-а091
11:15 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
11:15 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
11:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
11:20 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
11:20 Чернівці 3 Хлівище щоденно mercedes-207
11:20 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
11:25 Чернівці 3 Заболотів щоденно богдан-а091
11:25 Чернівці 3 Коломия щоденно богдан-а091
11:25 Чернівці 3 Валява щоденно mercedes-207
11:30 Чернівці 3 Борівці щоденно mercedes-207
11:30 Чернівці 3 Виноград щоденно mercedes-207
11:35 Чернівці 3 Мосорівка щоденно паз 3205
11:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
11:40 Чернівці 3 Бабин щоденно mercedes-207
11:40 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
11:40 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
11:40 Чернівці 3 Ст.Бросківці Шк. щоденно mercedes-207
11:45 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
11:45 Чернівці 3 Заліщики щоденно mercedes-207
11:46 Чернівці 3 Городенка щоденно паз 4234
11:50 Чернівці 3 Бережонка щоденно паз 3205
11:50 Чернівці 3 Веренчанка щоденно mercedes-207
11:50 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
11:55 Чернівці 3 Кадубівці щоденно mercedes-207
12:00 Чернівці 3 Коломия щоденно богдан-а091
12:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
12:00 Чернівці 3 Брусенки щоденно mercedes-207
12:00 Чернівці 3 Перемишль щоденно СБ-нет ikarus-250
12:05 Чернівці 3 Вижниця щоденно баз
12:05 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
12:10 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
12:10 Чернівці 3 Костинці щоденно mercedes-207
12:10 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
12:15 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
12:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
12:20 Чернівці 3 Митків щоденно mercedes-207
12:20 Чернівці 3 Хлівище щоденно mercedes-207
12:25 Чернівці 3 Киселів щоденно mercedes-207
12:30 Чернівці 3 Бучач щоденно баз
12:30 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
12:30 Чернівці 3 В.Станівці,В.Брусинецька щоденно mercedes-207
12:30 Чернівці 3 Замостя щоденно mercedes-207
12:30 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
12:30 Чернівці 3 Репужинці щоденно mercedes-207
12:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
12:45 Чернівці 3 Стецева щоденно mercedes-207
12:50 Чернівці 3 Чортків щоденно богдан-а091
12:50 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
12:50 Чернівці 3 Дорошівці щоденно mercedes-207
12:50 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
12:55 Чернівці 3 Тюдів щоденно богдан-а091
12:55 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
13:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
13:00 Чернівці 3 Борівці щоденно mercedes-207
13:00 Чернівці 3 Виноград щоденно mercedes-207
13:00 Чернівці 3 Репужинці щоденно mercedes-207
13:00 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
13:10 Чернівці 3 Ржавинці щоденно mercedes-207
13:10 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
13:15 Чернівці 3 Путила щоденно mercedes-207
13:15 Чернівці 3 Борщів щоденно ikarus-250
13:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
13:20 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
13:20 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
13:20 Чернівці 3 Кострижівка щоденно mercedes-207
13:25 Чернівці 3 Вали щоденно паз 3205
13:25 Чернівці 3 Валява щоденно mercedes-207
13:30 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
13:35 Чернівці 3 Н.Драченці щоденно mercedes-207
13:35 Чернівці 3 Львів щоденно ikarus-250
13:35 Чернівці 3 Свершківці щоденно ikarus-250
13:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
13:40 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
13:40 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
13:45 Чернівці 3 Вікно щоденно mercedes-207
13:45 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
13:50 Чернівці 3 Монастириськ щоденно паз 3205(м)
13:50 Чернівці 3 Брусенки щоденно mercedes-207
13:50 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
13:50 Чернівці 3 Малятинці щоденно mercedes-207
13:50 Чернівці 3 Хлівище щоденно mercedes-207
13:55 Чернівці 3 Баламутівка щоденно mercedes-207
13:55 Чернівці 3 Бобівці щоденно mercedes-207
14:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
14:00 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
14:10 Чернівці 3 Вижниця щоденно баз
14:10 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
14:10 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
14:10 Чернівці 3 Костинці щоденно mercedes-207
14:10 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
14:15 Чернівці 3 Киселів щоденно mercedes-207
14:20 Чернівці 3 Вали щоденно паз 3205
14:20 Чернівці 3 Касперівці щоденно богдан-а091
14:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
14:20 Чернівці 3 Веренчанка щоденно mercedes-207
14:20 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
14:20 Чернівці 3 Митків щоденно mercedes-207
14:20 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
14:25 Чернівці 3 Гусятин щоденно баз
14:25 Чернівці 3 Валява щоденно mercedes-207
14:30 Чернівці 3 Виноград щоденно mercedes-207
14:35 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
14:35 Чернівці Бережани щоденно i-van-заз
14:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
14:40 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
14:40 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
14:50 Чернівці 4 Брусенки щоденно mercedes-207
14:50 Чернівці 3 Заболотів щоденно богдан-а091
14:50 Чернівці 3 Борівці щоденно mercedes-207
14:50 Чернівці 3 Добринівці щоденно mercedes-207
14:50 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
14:50 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
14:50 Чернівці 3 Ст.Бросківці Шк. щоденно mercedes-207
14:55 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
15:00 Чернівці 3 Коломия щоденно богдан-а091
15:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
15:00 Чернівці 3 Василів щоденно mercedes-207
15:00 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
15:00 Чернівці 3 Хлівище щоденно mercedes-207
15:00 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
15:05 Чернівці 3 Волока щоденно mercedes-207
15:05 Чернівці 3 Рогатин щоденно ikarus-250
15:10 Чернівці 3 Мосорівка щоденно паз 3205
15:10 Чернівці 3 Заліщики щоденно mercedes-207
15:10 Чернівці 3 Костинці щоденно mercedes-207
15:15 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
15:15 Чернівці 3 Стецева щоденно mercedes-207
15:15 Чернівці 3 Тернопіль щоденно ikarus-250
15:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
15:20 Чернівці 3 В.Станівці,В.Брусинецька щоденно mercedes-207
15:20 Чернівці 3 Ржавинці щоденно mercedes-207
15:20 Чернівці 3 Шишківці щоденно mercedes-207
15:25 Чернівці 3 Гусятин щоденно баз
15:25 Чернівці 3 Вижниця ПН mercedes-207
15:25 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
15:30 Чернівці 3 Коломия щоденно богдан-а091
15:30 Чернівці 3 Кадубівці щоденно mercedes-207
15:35 Чернівці 3 Бабине щоденно mercedes-207
15:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
15:40 Чернівці 3 Веренчанка щоденно mercedes-207
15:40 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
15:40 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
15:45 Чернівці 3 Борщів щоденно паз 3205(м)
15:45 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
15:45 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
15:46 Чернівці 3 Городенка щоденно паз 4234
15:50 Чернівці 3 Валява щоденно mercedes-207
15:50 Чернівці 3 Виноград щоденно mercedes-207
15:50 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
15:50 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
15:50 Чернівці 3 Репужинці щоденно mercedes-207
16:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
16:00 Чернівці 3 Киселів щоденно mercedes-207
16:00 Чернівці 3 Митків щоденно mercedes-207
16:00 Чернівці 3 Н.Драченці щоденно mercedes-207
16:00 Чернівці 3 Путила щоденно mercedes-207
16:00 Чернівці 3 Колодрібка щоденно ikarus-250
16:05 Чернівці 3 Вижниця щоденно баз
16:10 Чернівці 3 Коломия щоденно богдан-а091
16:10 Чернівці 3 Брусенки щоденно mercedes-207
16:10 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
16:10 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
16:15 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
16:15 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
16:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
16:20 Чернівці 3 Дорошівці щоденно mercedes-207
16:20 Чернівці 3 Костинці щоденно mercedes-207
16:20 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
16:30 Чернівці 3 Коломия щоденно богдан-а091
16:30 Чернівці 3 Бобівці щоденно mercedes-207
16:30 Чернівці 3 Борівці щоденно mercedes-207
16:30 Чернівці 3 Путила щоденно mercedes-207
16:35 Чернівці 3 Веренчанка щоденно mercedes-207
16:35 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
16:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
16:40 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
16:40 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
16:40 Чернівці 3 Зелений Гай щоденно ikarus-250
16:45 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
16:50 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
16:50 Чернівці Золочів щоденно баз
17:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
17:00 Чернівці 3 Ржавинці щоденно mercedes-207
17:00 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
17:00 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
17:05 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
17:05 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
17:05 Чернівці 3 Кострижівка щоденно mercedes-207
17:05 Чернівці 3 Хлівище щоденно mercedes-207
17:10 Чернівці 3 Киселів щоденно mercedes-207
17:10 Чернівці 3 Ст.Бросківці Шк. щоденно mercedes-207
17:10 Чернівці 3 Ів.Франківськ щоденно mercedes
17:15 Чернівці 3 Бережонка щоденно паз 3205
17:15 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
17:15 Чернівці 3 Дорошівці щоденно mercedes-207
17:15 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
17:15 Чернівці 3 Звенячин ВС mercedes-207
17:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
17:25 Чернівці 3 Добринівці щоденно mercedes-207
17:25 Чернівці 3 Костинці щоденно mercedes-207
17:30 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
17:30 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
17:30 Чернівці 3 Репужинці щоденно mercedes-207
17:30 Чернівці 3 Стецева щоденно mercedes-207
17:35 Чернівці 3 Діброва щоденно mercedes-207
17:35 Чернівці 3 Скала Подільска ПТВС ikarus-250
17:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
17:40 Чернівці 3 Брусенки щоденно mercedes-207
17:40 Чернівці 3 Замостя щоденно mercedes-207
17:40 Чернівці 3 Малятинці щоденно mercedes-207
17:40 Чернівці 3 Митків щоденно mercedes-207
17:40 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
17:45 Чернівці 3 Бабин щоденно mercedes-207
17:45 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
17:55 Чернівці 3 Баламутівка щоденно mercedes-207
17:55 Чернівці 3 Валява щоденно mercedes-207
17:55 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
18:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
18:00 Чернівці 3 Виноград щоденно mercedes-207
18:00 Чернівці 3 Н.Драченці щоденно mercedes-207
18:00 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
18:00 Чернівці 3 Хлівище щоденно mercedes-207
18:10 Чернівці 3 Вали щоденно паз 3205
18:10 Чернівці 3 Борівці щоденно mercedes-207
18:10 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
18:10 Чернівці 3 Заставна щоденно mercedes-207
18:15 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
18:15 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
18:20 Чернівці 3 Кременецьь щоденно паз 3205
18:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
18:20 Чернівці 3 Мосорівка щоденно mercedes-207
18:20 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
18:25 Чернівці 3 Бобівці щоденно mercedes-207
18:25 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
18:30 Чернівці 3 Кадубівці щоденно mercedes-207
18:30 Чернівці 3 Путила щоденно mercedes-207
18:35 Чернівці 3 Бережонка ПТВС паз 3205
18:35 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
18:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
18:40 Чернівці 3 Вікно щоденно mercedes-207
18:40 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
18:40 Чернівці 3 Костинці щоденно mercedes-207
18:45 Чернівці 3 Веренчанка щоденно mercedes-207
18:45 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно mercedes-207
18:55 Чернівці 3 В.Станівці,В.Брусинецька щоденно mercedes-207
19:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
19:00 Чернівці 3 Добринівці щоденно mercedes-207
19:00 Чернівці 3 Снятин щоденно mercedes-207
19:00 Чернівці 3 Шишківці щоденно mercedes-207
19:05 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
19:10 Чернівці 3 Дорошівці ПТ mercedes-207
19:15 Чернівці 3 Кіцмань щоденно mercedes-207
19:15 Чернівці 3 Кіцмань Неполоківці щоденно mercedes-207
19:20 Чернівці 3 Вали щоденно паз 3205
19:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
19:20 Чернівці 3 Г.Ширівці щоденно СБВС-нет mercedes-207
19:20 Чернівці 3 Репужинці щоденно mercedes-207
19:30 Чернівці 3 Брусенки щоденно mercedes-207
19:30 Чернівці 3 Василів щоденно mercedes-207
19:30 Чернівці 3 Киселів щоденно mercedes-207
19:35 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
19:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
19:40 Чернівці 3 Виноград щоденно mercedes-207
19:40 Чернівці 3 Онут щоденно mercedes-207
20:00 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
20:00 Чернівці 3 Н.Драченці щоденно mercedes-207
20:00 Чернівці 3 Ржавинці щоденно mercedes-207
20:00 Чернівці 3 Шубранець щоденно mercedes-207
20:05 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
20:10 Чернівці 3 Ст.Бросківці Шк. щоденно mercedes-207
20:20 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
20:30 Чернівці 3 Вижниця щоденно mercedes-207
20:30 Чернівці 3 Добринівці щоденно mercedes-207
20:40 Чернівці 3 Шипинці щоденно баз
Додати новий коментар