Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №4 (Чернівці)

Час Автостанція відправлення Пункт призначення Періодичність відправлення автобусів Перевізник
09:15 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет ивеко
09:30 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
09:30 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет mercedes-18
09:35 Чернівці 4 Добробут Городенка  ПН-нет i-van
10:00 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет mercedes-18
10:05 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет i-van
10:35 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
10:40 Чернівці 4 Добробут Троїця  ПН-нет фольцваген
10:50 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет богдан-24
11:05 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
11:15 Чернівці 4 Добробут Кам.Подільський  ПН-нет mercedes-18
11:15 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет i-van
11:20 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет mercedes-18
11:20 Чернівці 4 Добробут Чернятин  ПН-нет mercedes-18
11:25 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет mercedes-18
11:30 Чернівці 4 Добробут Заліщики  ПН-нет mercedes-18
11:35 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
11:50 Чернівці 4 Добробут Кути  ПН-нет mercedes-18
12:00 Чернівці 4 Добробут Косів  ПН-нет баз
12:00 Чернівці 4 Добробут Городенка  ПН-нет mercedes-18
12:05 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет ман
12:05 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
12:15 Чернівці 4 Добробут Бучач  ПН-нет баз
12:15 Чернівці 4 Добробут Городенка  ПН-нет mercedes-18
12:20 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет mercedes-18
12:30 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
12:40 Чернівці 4 Добробут Чортків  ПН-нет баз
12:45 Чернівці 4 Добробут Городенка  ПН-нет i-van
12:50 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет mercedes-18
12:50 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет i-van
13:00 Чернівці 4 Добробут Горошова  ПН-нет mercedes-18
13:00 Чернівці 4 Добробут Надвірна  ПН-нет mercedes
13:10 Чернівці 4 Добробут Верховина  ПН-нет mercedes
13:15 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет i-van
13:20 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
13:30 Чернівці 4 Добробут Городенка  ПН-нет mercedes-18
13:35 Чернівці 4 Добробут Монастириськ  ПН-нет спринтер мб
13:40 Чернівці 4 Добробут Кути  ПН-нет фольцваген
13:40 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
13:40 Чернівці 4 Добробут Бричани  ПН-нет mercedes-18
13:50 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет mercedes-18
14:00 Чернівці 4 Добробут Гусятин  ПН-нет баз
14:10 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет i-van
14:15 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет mercedes-18
14:25 Чернівці 4 Добробут Яблуниця ВТЧТ mercedes-18
14:25 Чернівці 4 Добробут Яблуниця СРПТСБВС i-van
14:30 Чернівці 4 Добробут Яремча  ПН-нет баз
14:40 Чернівці 4 Добробут Рогатин  ПН-нет баз
14:45 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет ивеко
14:45 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
15:00 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет богдан-24
15:00 Чернівці 4 Добробут Путила  ПН-нет баз
15:10 Чернівці 4 Добробут Гусятин  ПН-нет баз
15:15 Чернівці 4 Добробут Вижниця  ПН-нет баз
15:30 Чернівці 4 Добробут Коломия  ПН-нет mercedes-18
16:10 Чернівці 4 Добробут Городенка  ПН-нет i-van
Додати новий коментар